+421 918 770 591
(Po - Pia: 7:00 - 17:00)

O nás

Sme internetoví predajcovia úspešnej nemeckej značky Leifheit. Naším dodavateľom je spoločnosť DOMO-Slovakia, spol. s r.o., výhradný dovozca značky Leifheit do ČR a SR. Spoločnosť LEIFHEIT CZ. a.s. pôsobí na trhu už od roku 2008. Od roku 1999 do 2007 zaisťovala distribúciu Leifheitu spoločnosť DOMO-Slovakia, spol. s r.o.. Vďaka pevným koreňom spoločnosti DOMO-Slovakia, spol. s r.o. disponujeme obrovskými skladovými zásobami a najširším sortimentom. Zo spolupráce so společnosťou DOMO-Slovakia, spol. s r.o. plynú tiež zaujímavé ceny produktov a krátke dodacie lehoty, oboje si naši zákazníci veľmi cenia. Predáváme aj ďalšie značky spadajúce pod firmu Leifheit. Spirella a Soehnle.

E-shop Leifhet získal vďaka spokojonosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi na Heureka.sk. Za kvalitu našeho e-shopu hovorí 98% zákaznická spokojnosť. Vaše objednávky vybavuje hneď po odoslaní špeciálny tým pripravený zodpovedať Vaše otázky a venovať sa Vaším požiadavkám. Rovnako rýchlo ako objednávky vybavujeme i reklamácie, väčšinou ešte v deň, keď nás skontaktujete, zaisťujeme náhrady. Na našej infolinke nás môžete kontaktovať v pracovnej dobe uvedenej v kontaktoch od 7:00 do 17:00 hod na telefónnych číslach +421 918 770 591. V našom e-shope uvidíte vždy skutočný stav skladu, stavy zásob aktualizujeme trikrát denne. Produkty sú vyrábané v Nemecku, Rakúsku a Česku. Žehliace dosky Leifheit, ktoré mimo iného ponúkame, sú od roku 1995 vyrábané v Blatnej. V roku 2006 bol uvedený na trh revolučný Twist system, ktorý je stálicou v každej domácnosti a nechýba ani v našej bohatej ponuke produktov do domácnosti.

Kvd.sk

Značka Leifheit bola založená v roku 1959 manželmi Ingeborg a Günter Leifheit v Nemecku. Od samého začiatku značky sústredila dvojica pozornosť nielen na koncept produktov, ale tiež na vysokú mieru úžitku. Design, ergonómia a kvalita formujúca estetiku produktu, viedli vždy k vytvoreniu riešení, ktoré robia naše životy jednoduchšími. Firma Leifheit v súčasnej dobe zamestnáva cez 1200 zamestnancov a jej činnosť je zameraná na európsky trh, kde má niekoľko svojich pobočiek. LEIFHEIT CZ a. s. je pobočkou nemeckej materskej spoločnosti LEIFHEIT AG, so sídlom v Nassau (D).

Spoločnosť DOMO-Slovakia, spol. s r.o. je členom kolektívneho systému na zber elektrozariadení ELEKTROWIN www.elektrowin.cz a zároveň členom kolektívneho systému na zber batérií ECOBAT www.ecobat.cz. Na týchto stránkach nájdete zberné miesta v blízkosti vášho bydliska. V súčasnej dobe sídli DOMO-Slovakia, spol. s r.o. v logistickom areále Tulipán v Hostiviciach.